Asta Video Fest

Teren rekreacyjny dla wychowanków POW

24.08.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

Nowa zielona murawa, czerwone boisko do kosza i wiata, żeby po sportowych zmaganiach...odpocząć. Teren rekreacyjno-sportowy dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ulicy Rydygiera w Pile otwarty.

-Bardzo się cieszymy że mamy takie możliwości, że w taki sposób będziemy mogli spędzisz czas wolny z wychowankami. Zupełnie inaczej funkcjonujemy. Możemy pod tą wiatą fajnie, miło czas spędzać. -mówi Joanna Uszko, dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Pile, która podczas oficjalnego otwarcia zmodernizowanego, sportowego zaplecza placówki, nie kryła zadowolenia.

Na dwóch działkach przy budynku POW-u wybudowano boisko wielofunkcyjne do koszykówki i siatkówki oraz wiatę. Przygotowana została także murawa do gry w piłkę nożną oraz miejsce na ognisko. Dla najmłodszych odnowiono plac zabaw. Od teraz czternastka wychowanków przebywająca w ośrodku będzie mogła bez przeszkód korzystać ze sportowego kompleksu- tuż za oknami placówki. Powiat pilski na ten cel przeznaczył blisko 130 tysięcy złotych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group