13-latka śmiertelnie przygnieciona przez auto

11.10.2014   Autor: Redakcja
---

Kolejne wypadki w regionie.

O godz. 14.30 na ul. Wiśniowej w Budzyniu doszło do wypadku, w którym uczestniczyły citroen berlingo i renault clio. - Jak nas poinformowała sierż. sztab. Karolina Smardz-Dymek z KPP w Chodzieży, w obu samochodach za kierownicą siedziały kobiety - relacjonuje Aleksandra Lipiec, reporter TV Asta. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca renaultem nie zatrzymała się na znaku stop.

Doszło wówczas do zderzenia z citroenem. kierująca berlingo została przewieziona do szpitala w Chodzieży.

***

Na tym jednak nie koniec. Do kolejnego, tragicznego w skutkach wypadku doszło w Podstolicach.

W miejscu zdarzenia godzinę wcześniej zakończyły się zawody off road na polu kukurydzy. - Jak się dowiedzieliśmy, 37-letni mężczyzna przewoził swoim samochodem trzy osoby, w tym dwie 13-latki. W pewnej chwili doszło do wypadku, podczas którego auto dachowało - relacjonuje Aleksandra Lipiec.

W trakcie zdarzenia 13-letnia pasażerka samochodu wypadła przez boczne okno i została przygnieciona przez pojazd. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie, w tym medyczny śmigłowiec. Rozpoczęła się walka o życie dziewczynki. Gotowy helikopter czekał, aż będzie można zawieźć ranną do szpitala. Mimo reanimacji nastoletniej mieszkanki Chodzieży nie udało się uratować.

Ze wstępnego badania wynika, że kierowca miał 1 promil alkoholu w organizmie.

 

 

Przeczytaj więcej o: policja, wypadek, budzyn, Podstolice, off road,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group