Trzymał w domu blisko 1 tys. porcji narkotyków

26.04.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Blisko tysiąc porcji narkotyków – taką ilość zabezpieczyli policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej w Pile. Podejrzanym o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz psychotropowych jest 34 – letni mieszkaniec Piły. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanym mężczyzną pilscy kryminalni interesowali się już od pewnego czasu. Na podstawie zebranych informacji funkcjonariusze ustalili, że może być on w posiadaniu znacznych ilości substancji psychotropowych oraz środków odurzających – mówi sierż. sztab. Żaneta Kowalska. - Ponadto okazało się, że narkotyki przechowuje on najprawdopodobniej w swoim miejscu zamieszkania – dodaje Kowalska.

Kiedy policjanci weszli do jednego z mieszkań przy ulicy Towarowej w Pile okazało się, że znajduje się tam łącznie blisko 1 tys. porcji amfetaminy, metaamfetaminy, a także marihuany. W przeszukiwanym mieszkaniu przebywała 24 – letnia kobieta, która tłumaczyła, że nic nie wiedziała o tym, że jej partner zajmował się nielegalnym biznesem.

Właściciel ujawnionych i zabezpieczonych narkotyków został zatrzymany przez pilskich kryminalnych. Teraz grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

Przeczytaj więcej o: narkotyki, zatrzymanie, areszt, KPP w Pile,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group