Prezentacja Victorii już za miesiąc

15.02.2014   Autor: Magdalena Lach
---

W połowie marca kibice czarnego sportu w Pile zobaczą pełny skład pilskiej Victorii na sezon 2014. Zarząd klubu po udanej ubiegłorocznej prezentacji zespołu już planuje kolejne sportowe wydarzenie.

Tegoroczna prezentacja pilskiej drużyny odbędzie się 14 marca o godz. 18:00 w tym samym miejscu gdzie poprzednio, a więc w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Podchorążych 10 w Pile.

Prezes Victorii - Tomasz Soter uważa, że to optymalny termin. - Cieszymy się, że zbliża się kolejny sezon i będziemy ponownie mieli okazję spotkać się z kibicami. Wybraliśmy termin 14 marca, tak aby zawodnicy dzień po prezentacji mogli wyjechać na tor. Ponadto jest to piątek, początek weekendu a więc dzień kiedy większość kibiców jest już po pracy i będzie mogła wspólnie z nami wziąć udział w imprezie rozpoczynającej sezon żużlowy 2014.

Prezes Victorii nie chce jeszcze zdradzić jakie niespodzianki czekają na kibiców podczas prezentacji. - Mamy już plan w jakim klimacie całe wydarzenie się odbędzie. Ubiegłoroczną prezentacją postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę, a tegoroczna musi być jeszcze lepsza. Jestem przekonany, że kibice będą zachwyceni.

Nowością jest wprowadzenie bezpłatnych wejściówek. Będą one już wkrótce dostępne. - Nauczeni doświadczeniem musimy wprowadzić darmowe bilety, tak by fani nie stali w hallu jak miało to miejsce w zeszłym roku.  Aula PWSZ w Pile może pomieścić maksymalnie 500 osób i nie możemy tego przekroczyć. Chcemy by kibice świętowali razem z nami rozpoczęcie nowego sezonu w godnych warunkach.

tekst: Robert Szłapak

fot. Katarzyna Papieska

Przeczytaj więcej o: sport, zuzel, victoria, prezentacja, klub,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group