E-karta wkrótce w Aquaparku

16.01.2014   Autor: Redakcja
---

Ładujesz i korzystasz - wkrótce w takim systemie będzie można skorzystać ze wszystkich atrakcji znajdujących się na terenie pilskiego Aquaparku, a docelowo także w CSS "Tarcza".

E-karta będzie działała w systemie prepaid, który polega na tym, że najpierw doładowujemy swoje konto odpowiednią kwotą, a następnie możemy ją wykorzystać na wybrane przez siebie atrakcje. Dokładnie taki sam system działa chociażby w telefonach na kartę, gdzie najpierw płacimy odpowiednią kwotę za doładowanie, a później wykorzystujemy ją na usługi telekomunikacyjne.

Przekładając to na warunki Aquaparku, najpierw będziemy musieli wykupić e-kartę w recepcji obiektu, a następnie doładować ją odpowiednią kwotą. Później będziemy mogli już korzystać z basenu, lodowiska, a najprawdopodobniej także ze squasha, siłowni czy usług oferowanych na obiekcie Centrum Strzelectwa Sportowego "Tarcza". Dzięki e-karcie będzie można dokonać także dopłat za korzystanie z sauny czy dłuższy pobyt na basenie. Władze spółki Aqua-Pil planują również wprowadzenie specjalnych bonusów w zależności od kwoty jaką doładujemy swoją kartę.

- E-karta ma też gwarantować rabaty za korzystanie z atrakcji Aquaparku. Będą one uzależnione od wartości jednorazowego „doładowania” karty. Im wyższą kwotę wpłacimy, tym wyższy rabat - czytamy w komunikacie.

Obecnie nie wiadomo jeszcze kiedy będzie można zakupić pierwsze e-karty. Obecnie wciąż trwają prace nad tym projektem.

Przeczytaj więcej o: aquapark, e-karta, prepaid,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group