Asta Video Fest

Biżuteryjki dla WOŚP

---

Pasja, sposób na spędzenie wolnego czasu i po prostu relaks – tym dla wielu pań jest rękodzieło. Ponad 500 kobiet z całego świata postanowiło pod wspólnym szyldem „Biżuteryjki dla WOŚP” przygotować ręcznie wykonane przedmioty na orkiestrowe licytacje. Wśród nich znalazł się gorset i torebka wykonane przez 200 Polek, dwie z nich to pilanki.

Koraliki, sznureczki, tasiemka i oczywiście igła z nitką – to elementy niezbędne do wykonania biżuterii techniką sutasz. Dwie pilanki, dla których sutasz jest pasją i hobby wzięły udział w projekcie „Biżuteryjki dla WOŚP” wykonując elementy torebki i gorsetu Supernova, który jest dziełem 200 kobiet z całej Polski.

Z sutaszem to jest mój pierwszy udział w orkiestrze, wcześniej różne inne rzeczy oddawałam. Skoro potrafię coś takiego zrobić, to dlaczego się nie podzielić – mówi portalowi asta24.pl Małgorzata Stelter-Szymańska.

Dzieło pracy kilkuset par rąk zostało wystawione na licytacji WOŚP za pośrednictwem serwisu Allegro. Kończy się ona o godzinie 23:01 w niedzielę 12 stycznia. Licytacja jest pilnie śledzona przez autorki.

W każdy wykonany element włożyłyśmy tyle serca, ze z radością obserwujemy jak kwota na licytacji rośnie – mówi Sylwia Drąg-Jankowska.

W ubiegłym roku w ramach tej akcji zlicytowano naszyjnik za 5 tysięcy zł. W tym roku gorset prezentowany przez aktorkę Marię Niklińską wzbudził duże zainteresowanie, licytuje go aż 82. użytkowników serwisu. Zachęcamy do udziału w licytacji!

Tekst: Michalina Pieczyńska

Przeczytaj więcej o: wośp, rękodzieło, sutasz,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group