Szczęśliwe zakończenie

28.11.2013   Autor: Redakcja
---

Wczoraj informowaliśmy Państwa o zaginięciu 26-letniej mieszkanki Czarnkowa, która w poniedziałek wyszła z domu i od tamtej pory nie dała znaku życia. Na szczęście kobieta została znaleziona przez policję w Młynkowie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia policjanci przystąpili do ustalenia miejsca pobytu 26-latki. Sprawdzono wszystkie miejsca, w których mogła przebywać zaginiona. Informację z jej rysopisem przekazano patrolom w mieście. W wyniku intensywnych czynności wczoraj po południu funkcjonariusze odnaleźli zaginioną w jednym z domów wielorodzinnych w Młynkowie. Kobieta czuła się dobrze. Policjanci odwieźli ją do miejsca zamieszkania - informuje mł. asp. Izabela Kolasa, rzecznik prasowy KPP w Czarnkowie.

Oby każda akcja poszukiwawcza kończyła się tak, jak ta. Nie bądźmy obojętni na ludzkie nieszczęście i jeśli tylko mamy jakiekolwiek informacje na temat zaginionych osób, zgłośmy to na policję. Taka pomoc może okazać się bardzo cenna i być może uratuje życie zaginionej osobie.

Przeczytaj więcej o: policja, Czarnków, kobieta, zaginięcie, młynkowo,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group