Asta Video Fest

Zawodnicy GŁD Team walczyli w Poznaniu

17.11.2013   Autor: Redakcja
---

Sobota, 16 listopada był dniem pod znakiem MMA dla pilskiej sekcji GŁD. Tego dnia rozgrywały się aż dwie imprezy mieszanych sztuk walki z udziałem pilskiej reprezentacji.

Od samego rana na dwóch matach hali CityZEN Poznań swoje umiejętnoœci prezentowali zawodnicy w amatorskim turnieju Panteon Mistrzów IV.

- Niepokonany do tej pory Kamil Duda podtrzymał pasmo zwycięstw i po ciężkiej przeprawie w walce finałowej wygrał swoją kategorię jednocześnie świętując dziesiątą zwycięską walkę w swojej karierze, przy czym warto dodać, że ma on dopiero 17 lat. Kolejnym zawodnikiem startującym na panteonie był Artur Krupa, dla którego był to drugi start w formule MMA. Artur dopiero w finale uległ nieznacznie na punkty swojemu rywalowi plasując się jednocześnie na drugiej pozycji w swojej kategorii wagowej - informuje Marek Ciechanowski.

Tego samego dnia odbywał się XGSW – Extra Gala Sportów Walki w Poznaniu, podczas której swój kolejny pojedynek stoczyła zawodniczka pilskiego GŁD Katarzyna Lubońska, która nie miała większych problemów z pokonaniem swojej rywalki Małgorzaty Smaczniak wygrywając jednoznacznie na punkty.

Źródło: Marek Ciechanowski

Przeczytaj więcej o: pila, mma, głd team,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group