Grudniowe przeboje w kinach Helios

13.12.2023   Autor: Artykuł sponsorowany
3499---2212
Atmosfera Gwiazdki zawitała do Heliosa, gdzie w przerwie między świątecznymi przygotowaniami można odpocząć przy kinowych nowościach. Nadchodzący tydzień przyniesie gorącą premierę w postaci filmu „Wonka”. Na wielkich ekranach zagoszczą również wyjątkowe cykle i projekty specjalne, w tym koncert „Śnieżne Boże Narodzenie z Andre Rieu”.
 
„Wonka” to niezwykły film dla całej rodziny, w sam raz na świąteczny czas. Tytułowy bohater to słynny twórca słodkiego imperium, znany z jednej z najbardziej poczytnych książek dla dzieci – „Charlie i fabryka czekolady”. Tym razem Willy Wonka zostanie jednak ukazany jako młodzieniec, który stawia pierwsze kroki w wytwarzaniu słodkości. Po zakończeniu cukierniczej edukacji pragnie otworzyć własny sklep, lecz napotyka na swojej drodze wiele trudności. Nie poddaje się w dążeniu do celu, gdyż wie, że jego wyroby roztaczają prawdziwą magię. Ponadto pomagają mu przyjaciele oraz wyjątkowe stworzenia, Umpa-Lumpa! W główną rolę wcielił się Timothee Chalamet, a film jest dziełem reżysera i scenarzysty „Paddingtona”, Paula Kinga.


 
W repertuarze znajdą się inne porywające tytuły, takie jak „Napoleon” w reżyserii Ridleya Scotta. Dramat biograficzny ukazuje najważniejsze epizody z historii życia władcy, ale nie brakuje w nim opowieści o jego więzi z żoną, cesarzową Józefiną. Na uwagę zasługują także widowiskowe sceny batalistyczne. Ci kinomani, którzy chcieliby zanurzyć się w magii Świąt, mogą obejrzeć najnowszą polską komedię romantyczną na Boże Narodzenie. „Uwierz w Mikołaja” to wielowątkowa produkcja, opowiadająca o przeżywaniu tego wyjątkowego czasu na różne sposoby. Wspólnym mianownikiem ukazanych historii będzie oczywiście miłość! Na ekranie pojawi się ponadto plejada rodzimych gwiazd.
 


Na ekranach zagoszczą również liczne animacje. „Trolle 3” to kolejna odsłona opowieści o rozśpiewanych i kolorowych bohaterach. Poppy i Mruk wreszcie zostają parą, lecz to nie koniec przygód, a tylko początek nowych perypetii! Okazuje się, że Mruk był kiedyś członkiem boysbandu razem ze swoimi braćmi. Para wyrusza w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć oddalone od siebie rodzeństwo. Fani filmów ze studia Disney również znajdą coś dla siebie, gdyż czeka na nich nowa propozycja, „Życzenie”. Nastoletnia Asha marzy o służbie u władcy Rosas, potężnego Magnifiko. Dowiaduje się jednak, że pozornie dobroduszny władca może mieć złe zamiary. Aby pomóc swoim bliskim i całej społeczności, wypowiada życzenie, na które odpowiada sama Gwiazdka z nieba. Mając kosmiczną moc po swojej stronie, dziewczyna stawia czoła wrogowi.


 
Helios zaprasza na seanse również najmłodszych kinomanów, na których czekają pozytywne seanse z uwielbianą Kicią Kocią. „Kicia Kocia pod choinkę” to nowy cykl bajek, stworzony specjalnie na okres zimy i Świąt. Opowiadają one krótkie historie z jej życia, a poza rozrywką niosą ze sobą walor edukacyjny i wychowawczy. Tym razem bohaterka będzie lepić bałwana, stanie do bitwy na śnieżki, a także będzie uczestniczyć w przygotowaniach do Gwiazdki. Ponadto w niedzielę, 17 grudnia w kinach zagoszczą Filmowe Poranki, w ramach których zostaną wyświetlone odcinki bajki „Tomek i Przyjaciele”. Oprócz obejrzenia przygód małej niebieskiej lokomotywy dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach i animacjach.
 
Helios poleca również wszystkim melomanom najnowsze widowisko mistrza walca – „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”, które 17 grudnia zagości we wszystkich lokalizacjach sieci. Maestro wraz z Orkiestrą Johanna Straussa zaprezentują najpiękniejsze kolędy i świąteczne przeboje, jak też tradycyjnie romantyczne walce. Koncerty André Rieu to muzyczne spektakle, łączące w sobie klasykę ze standardami muzyki rozrywkowej.
 
18 grudnia na ekranach zagości cykl Kino Konesera – tym razem widzowie będą mogli zobaczyć dramat „Koliber”. Rodzina Carrerów spędza błogie wakacje, w czasie których ich syn Marco poznaje piękną Luisę. Kobieta na zawsze zagości w jego życiu, a przez kolejne dekady jego serce będzie rozdarte przez miłość do tajemniczej Francuzki oraz stewardessy – w tę ostatnią wciela się Kasia Smutniak.
 
Helios zaprasza także na cykl Kultura Dostępna, w ramach którego, w czwartek, 21 grudnia zostanie wyświetlony film familijny „O psie, który jeździł koleją”. Życie Zuzi, której tata Piotr pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies podróżnik. Dzięki ich przyjaźni dziewczynka lepiej radzi sobie z chorobą.

 
W grudniu w kinach Helios z pewnością nie zabraknie przebojowych nowości! Szczegóły dotyczące seansów dostępnych w aktualnym repertuarze można znaleźć na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kinowych sieci w całej Polsce.
 
 
Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 54 kinami mającymi łącznie 304 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Radiowej Agory i Eurozetu).
Przeczytaj więcej o: kino, helios, kino helios piła, helios piła, premiera, film,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group