Grzegorz Braun w Pile o priorytetach Konfederacji

12.10.2023   Autor: Jakub Sierakowski
114---64
Poseł Konfederacji promował w Pile kandydatów partii oraz mówił o programowych priorytetach.

– My chcemy wykrzesać z Polaków, a w zasadzie uwolnić energię polskiej przedsiębiorczości, właśnie przez znoszenie nadmiernych i nieuczciwych podatków, upraszczanie procedur podatkowych i przez odrzucenie szkodliwych umów międzynarodowych. Jeżeli tego nie powstrzymamy, te umowy sprawią, że stracimy prawo do przemieszczania się własnym samochodem, bo do połowy przyszłej dekady samochody z silnikami spalinowymi będą nielegalne. Że stracimy nasze mieszkanie, dom, bo nie będziemy w stanie tak go wyremontować, żeby był bezemisyjny. To jest szaleństwo – przekonuje Grzegorz Braun, poseł Konfederacji.
Poseł Braun krytykował również rząd za jego działania w trakcie pandemii oraz za, jak to ujął, wpychanie Polski w wojnę, w kontekście napaści Rosji na Ukrainę. Według niego, należy pomagać Ukraińcom, ale nie kosztem polskich obywateli. Dodał też, że jest przeciwko promowaniu ruchów LGBT.

Na pytanie o możliwość wejścia w koalicję z dzisiejszą opozycją lub PiS-em, Grzegorz Braun powiedział, że partia chce uzyskać w wyborach tylu posłów, żeby mieć możliwość blokowania szkodliwych według niej ustaw lub przegłosowywania korzystnych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group