Koncert "ABBA Symfonicznie" - rozstrzygnięcie konkursu

29.09.2023   Autor: Redakcja
462---249
W niedzielę, 29 października w Regionalnym Centrum Kultury zabrzmią przeboje ABBY, Boney-M i Modern Talking. Najbardziej znane piosenki tych zespołów zagrane zostaną w ramach koncertu "ABBA I INNI symfonicznie". Mieliśmy bilety na to wydarzenie. Teraz przedstawiamy wyniki konkursu.

Koncert ABBA i inni symfonicznie 
niedziela, 29 października, godz. 18:00
Regionalne Centrum Kultury w Pile


Wszyscy, którzy bawili się przy muzyce zespołu Boney-M czy Modern Talking, również odnajdą się znakomicie w atmosferze naszego koncertu: obiecujemy uśmiech i wzruszenie, powrót wspomnień i świetną zabawę dzisiaj, bo przecież "szczęściem jest pozostać bliskimi sobie jak dzieci", jak głosi piosenka "Felicità" - największy przebój duetu Al Bano i Romina Power, którego muzyka także zabrzmi podczas tego niezwykłego wieczoru...Na scenie chór, balet, orkiestra i soliści!
Rozstrzygnięcie konkursu

Mieliśmy do rozdania dwa podwójne bilety na koncert. Aby zdobyć jeden z nich, należało wysłać do nas wiadomość z odpowiedzią na pytanie: "Jaki utwór zespołu ABBA najbardziej Ci się podoba?". Spośród wielu odpowiedzi wylosowaliśmy dwie, których autorów nagrodziliśmy wejściówkami.

ZWYCIĘZCY

1. Dominika Maćkowiak
2. Marta Lenowicz


Gratulujemy!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group