Pilski punkt wsparcia dla uchodźców przeniesiony do Tarczy [UKR]

20.03.2022   Autor: Redakcja
994---393
Pilski punkt wsparcia dla uchodźców został przeniesiony. Po pomoc oraz po darmowe karty przejazdu komunikacją miejską można się zgłaszać do dawnej strzelnicy Tarcza. 

Od poniedziałku, 21 marca punkt wsparcia dla uchodźców z Ukrainy zostanie przeniesiony na aleję Powstańców Wielkopolskich 182. Punkt będzie działał od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 12.00.

Dojechać można tu autobusem nr 4. Tu znajdziecie rozkład jazdy

З понеділка, 21 березня, пункт підтримки біженців з України переміститься за адресою вул. Powstańców Wielkopolskich 182. Пункт працюватиме з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 12.00.

Доїхати сюди можна автобусом № 4. Розклад.


- Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy pomagali nam w tych działaniach! Podczas prac pojawiły się dary z Brazylii! Przekazali je byli pracownicy Signify Piła.
Znacznie większa powierzchnia umożliwiła nam lepsze wyeksponowanie dostarczonych przez Was ubrań. Część z nich powiesiliśmy na wieszakach dostarczonych przez Krzysztof Rauhut. Sześć takich stojaków na wieszaki zrobiliśmy sami, jeśli macie jakieś w domu chętnie je wypożyczymy. Przydadzą się do ekspozycji ubrań, których dzięki waszej hojności mamy dużo. Będziemy w budynku przy al. Powstańców Wlkp. 182 np. w niedzielę od 17:00
- czytamy na FB Miasta Piła. 

fot. UM Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group