Koszulka Michała Kubiaka, loty szybowcem, pobyt w agroturystyce - ruszyły licytacje na WOŚP

18.01.2022   Autor: Redakcja
1396---83
Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dobrzycy odbędzie się zarówno w internecie, jak i w Amfiteatrze Leśnym w Dobrzycy.

Już trwają lokalne licytacje na platformie Allegro, na której znalazło się ponad 120 licytacji przygotowanych i ofiarowanych przez mieszkańców Gminy Szydłowo i Piły. 

- Zainteresowanie licytacjami jest bardzo duże. Odnotowujemy spory ruch na adresie www.licytacje-wosp.pl. Cieszy zarówno duży zasięg aukcji, jak i to, że są to bardzo ciekawe, a nierzadko unikatowe licytacje. W tym roku praca jest podwójna, ponieważ równolegle trwają przygotowania wydarzenia pn. Finał WOŚP w Dobrzycy, który odbędzie się w otoczeniu zanurzonego w lesie Amfiteatru Leśnego, przy dźwiękach pięknej muzyki oraz cieple ogniska i klimatycznych pochodni. A wszystko to w finałową niedzielę (30.01) od g. 16.00. Na naszych gości czekają kolejne licytacje, wśród nich takie które celowo nie pojawiły się na Allegro! Po sukcesie dwóch pierwszych finałów, podczas których w Dobrzycy zebraliśmy niespełna 100 tys. zł złapaliśmy jeszcze większy wiatr w żagle - mówi organizator finału, mieszkaniec Dobrzycy i radny Gminy Szydłowo Paweł Kądziela.

Zakończenie trwających licytacji planowane jest od środy (26.01) do niedzieli (30.01).

Wszystkie licytacje można znaleźć TU.
A licytować można choćby olimpijską koszulkę Michała Kubiaka z autografem, weekend w lokalnych agroturystykach, rodzinne sesje fotograficzne, warsztaty domowej pizzy, sesje fotograficzne, lot szybowcem, lot paralotnią, analiza kolorystyczna dla pań, niesamowita i tajemnicza wyprawa z Jarkiem Ramuckim, projektowanie ogrodu, rodzinne borówkobranie, wędzenie mięsa, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, roczny kurs języka angielskiego, rejs jachtem, czy lokalne produkty spożywcze (kotuńskie pierogi, aromatyczne wędliny, szparagi, soki, ciasta), masaże, spływy kajakowe, zwiedzanie Komendy Straży Pożarnej, nurkowanie z instruktorem, szkolenie Safe Driving, pszczela przygoda czy wreszcie romantyczne kolacje i wiele innych.

- Zaangażowanie darczyńców jest bardzo duże. Dlatego najważniejszym wyzwaniem jest dotarcie do jak największej liczby osób, po to aby każda licytacja zakończyła się sukcesem, który ostatecznie jest sukcesem całej orkiestry. Warto dołączyć na Facebook’u do grupy Gram z WOŚP z Dobrzycą. Znajduje się tam wiele ciekawych informacji dot. finału i licytacji – dodaje Paweł Kądziela. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group