Aplikacja Go Wałcz w fazie testów

01.12.2021   Autor: Magdalena Lach
644---254
Wszystko w jednym miejscu.  Sprawdzić można rozkład jazdy autobusów miejskich, harmonogram odbioru śmieci, repertuar kina i numery telefonów do urzędu miasta. Takie funkcjonalności gwarantuje smartfonowa aplikacja wprowadzona w Wałczu. 

- Coraz więcej naszych mieszkańców korzysta z różnego rodzaju aplikacji systemowych. Tam, gdzie mogą dotrzeć informacje o nich, korzystamy z różnych kanałów. Takim kanałem jest również aplikacja !go Wałcz - zachęca Maciej Żebrowski, burmistrz Wałcza. 

Dzięki niej mieszkańcy mają uproszczoną komunikację z instytucjami miejskimi i samorządem. Nie muszą wyszukiwać na osobnych stronach ważnych dla nich informacji. W jednym miejscu sprawdzą numery i adresy najważniejszych instytucji w mieście, kiedy przyjedzie autobus miejski, czy kiedy odebrane będą odpady. 
Zalogowani użytkownicy mogą zgłaszać usterki w mieście, dodawać komentarze, brać udział w głosowaniu nad budżetem obywatelskim. 

Aplikacja jest bezpłatna, do pobrania w sklepie internetowym. Aktualnie!go Wałcz jest jeszcze w fazie testów. Urząd Miasta zachęca mieszkańców do zgłaszania uwag na temat tego co jeszcze mogłoby się pojawić w aplikacji i co można by usprawnić.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group