Będą zmiany na Placu Pocztowym

25.08.2021   Autor: Redakcja
316---437
Ruch samochodowy bez ograniczeń od poniedziałku do piątku, nowe miejsca parkingowe po przeniesieniu postoju taksówek na ul. Kościuszki oraz usprawnienie ruchu poprzez remont ul. Krętej - to najważniejsze ustalenia konsultacji z mieszkańcami Trzcianki na temat zmian na Placu Pocztowym. 
W czerwcu informowaliśmy o tym, że burmistrz Krzysztof Jaworski zamierza zapytać mieszkańców jak powinien wyglądać ruch na Placu Pocztowym, jakie ograniczenia można wprowadzić, a na jakie mieszkańcy się nie zgadzają. Teraz znamy już wyniki konsultacji. Z ich podsumowania wynika, że wdrożenie nowej organizacji ruchu jest przewidziane na 1 stycznia 2022 roku. Do tego czasu planowane jest udrożnienie ruchu poprzez modernizację ul. Krętej. Choć jak zaznaczają autorzy podsumowania na ewentualne dodatkowe działania zgodę musi wydać Rada Miejska Trzcianki. 

Ruch na Placu Pocztowym będzie otwarty od poniedziałku do piątku, a ograniczony w weekendy. Jednocześnie postój taksówek zostanie przeniesiony na ul. Kościuszki. 

fot. facebook/Trzcianka

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group