Asta Video Fest

Jak pracują sklepy w Boże Ciało i w długi weekend 3-6 czerwca?

02.06.2021   Autor: Redakcja
926---195
Niektóre placówki handlowe wydłużają godziny pracy przed zbliżającym się Bożym Ciałem. Warto pamiętać, że w czwartek większość sklepów będzie zamknięta. Sprawdź, gdzie i w jakich godzinach zrobisz zakupy.
 
Przed nami czterodniowy długi weekend. Jeżeli chcesz zrobić zakupy, pamiętaj, że w Boże Ciało 3 czerwca i w niedzielę 6 czerwca większość sklepów będzie zamknięta. Z tego powodu niektóre sieci handlowe wydłużają godziny pracy w środę 2 czerwca. Dotyczy to m.in. popularnych dyskontów Biedronka. Blisko 2200 sklepów tej sieci będzie czynnych do 23:00 lub dłużej, a ponad 100 placówek będzie czynnych całą dobę. W Pile wszystkie sklepy Biedronka będą czynne do godz. 23.30. W czwartek 3 czerwca dyskonty te pozostaną zamknięte, ale już po północy - w piątek 4 czerwca, 50 placówek sieci w Polsce otworzy się dla klientów.

Na wydłużenie godzin otwarcia zdecydowała się również sieć sklepów Stokrotka. 2 czerwca wszystkie placówki będą otwarte do godziny 23:00. W Pile są takie dwie, przy ul. Ludowej i ul. Medycznej. 
Dzięki wydłużeniu godzin pracy sklepów, ruch klientów zostanie rozłożony w dłuższym okresie, umożliwiając dokonanie zakupów w bezpieczniejszy sposób.

Swoich godzin pracy nie zmieniają, obecne w Pile, takie sieci jak: Lidl, Aldi, Kaufland, Netto czy Carrefour.

Przypominamy także, że w święta oraz niedziele niehandlowe otwarte mogą być sklepy prywatne lub działające na zasadzie franczyzy, jeśli ich franczyzobiorcy czy właściciele zdecydują się osobiście stanąć za kasą. Do takich sklepów należą m.in. Żabki czy Lewiatany. Otwarte sklepy w Boże Ciało znajdziemy także przy stacjach benzynowych.

News4Media
opr. Redakcja
fot. News4Media

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group