"Przepraszam, że przeszkadzam" nowy teledysk Na Górze

26.04.2021   Autor: Redakcja
822---93
Najnowszy teledysk zespołu Na Górze to zapis projektu "Samo - dzielność" dofinansowanego przez Miasto Piła. Wokalista i perkusista grupy niedawno zaczęli samodzielne życie poza Domem Pomocy Społecznej. Niepełnosprawni członkowie zespołu potrzebowali pomocy asystentów w procesie usamodzielniania. 

Dwóch muzyków grupy Na Górze: Adam wokalista i Robert perkusista w październiku ubiegłego roku otrzymali mieszkanie komunalne od miasta. Po generalnym remoncie tuż przed świętami Bożego Narodzenia wprowadzili się do swojego pierwszego mieszkania. 

Samodzielne życie członków zespołu Na Górze 

- Zajęcia polegały m.in. na kreowaniu aktywnego spędzania wolnego czasu, zapoznaniu z okolicą umożliwiającym samodzielne, bezpieczne poruszanie się w przestrzeni miejskiej, uczeniu robienia samodzielnych zakupów, a także bezpiecznego posługiwania się domowymi sprzętami - mówi Wojciech Retz, lider grupy Na Górze. 

W trakcie realizacji tego projektu zespół Na Górze nagrał piosenkę nawiązującą do tematu wchodzenia w nowe, samodzielne życie, a do niej nakręcono teledysk. Jak wam się podoba? fot. i VIDEO - Na Górze 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group