Blessing Jarawani z Zimbabwe... do Sparty Złotów

24.02.2021   Autor: Mateusz Manthai
226---110
Egzotyczny transfer Sparty Złotów. W zespole zagra zawodnik z.. Zimbabwe. 29-letni Blessing Jarawani w przeszłości grał w ekstraklasie. Zimbabwejczyk był zawodnikiem Caps Football Club Harare. 

- Generalnie, cała sytuacja była dość kuriozalna. Ktoś odezwał się do nas na messengerze Sparty na Facebooku. Odebraliśmy to jako żart, nie braliśmy tego na poważnie. Wiadomość została przez Blessiego ponowiona i w końcu odpisaliśmy, że jeżeli ma ochotę i chęci to zapraszamy na trening i tak to się zaczęło. Postanowił napisać i spróbować swoich sił, bo wcześniej też grał w piłkę - opowiada
Grzegorz Kasak, prezes Sparty Złotów. 
Okazuje się, że nowy zawodnik Sparty od jakiegoś czasu pracuje w jednej ze złotowskich firm. Jak mówią trenerzy, Blessing jest zaangażowany w treningi. Odznacza się stuprocentową obecnością na ćwiczeniach. Dużym atutem zawodnika z Zimbabwe jest kondycja, choć piłkarsko ma do nadrobienia kilka rzeczy.

Nowego piłkarza w akcji, kibice będą mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę. Tego dnia Sparta Złotów w Gnieźnie rozegra mecz z zespołem Czarnych Czerniejewo.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group