Skateplaza nabiera kształtów - ZDJĘCIA

03.12.2020   Autor: Redakcja
223---37
Skateplaza w Pile już na ukończeniu. Prace budowlane na plantach przy ul. Dąbrowskiego cały czas trwają. Nowe miejsce rekreacyjne powinno być gotowe na przełomie wiosny i lata przyszłego roku. 

- Nabiera kształtu tor rolkowy, boiska sportowe do gry w siatkówkę i koszykówkę, kalistenika, a całość połączona atrakcyjnym układem komunikacyjnym dla pieszych, rowerzystów i biegaczy. Prace budowlane na plantach przy ul. Dąbrowskiego trwają - przypominamy, że ciągle jest to teren budowy niedostępny dla mieszkańców. Prosimy o cierpliwość - czytamy na Facebooku Urzędu Miasta w Pile. 
Całość zostanie połączona atrakcyjnym układem komunikacji dla pieszych, rowerzystów, biegaczy. Powstanie również system oświetlenia i monitoringu. Zakończenie realizacji projektu przewidziane jest na drugą połowę 2021 roku.

Realizacja projektu pn. "Rewitalizacja przestrzeni publicznej w Pile – tereny nadrzeczne rzeki Gwdy i północna część wyspy miejskiej" jest dofinansowana środkami Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w wysokości 14 404 057,20 zł.

fot. i opr. Urząd Miasta w Pile 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group