Na Górze zagra koncert. Można będzie go obejrzeć na Facebooku

26.11.2020   Autor: Redakcja
781---258
Na Górze zagra koncert w najbliższą sobotę. 28 listopada od godz. 19.00 muzycy staną na scenie Chodzieskiego Domu Kultury. Koncert ze względów na obostrzenie epidemiczne będzie tylko w formule online. 

Transmitowany będzie na stronach Facebook i YouTube Chodzieskiego Domu Kultury. W trakcie występu odbędzie się też premiera dwóch teledysków. W jednym z nich wystąpiły dzieci z Zawady oraz młodzież z Teatru Wirtualnego, który prowadzi Ewelina Wyrzykowska przy Regionalnym Centrum Kultury. Koncert jest zakończeniem dwóch przedsięwzięć realizowanych przez Stowarzyszenie Na Górze.

- Pierwsze z nich, pt. "Ścieżka do samodzielności" dofinansował Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach zadania promującego pozytywne postawy w stosunku do osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Drugie, pt. "Rewolucja w twojej głowie", zostało dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach promowania aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego - informuje Wojciech Retz, lider zespołu Na Górze. 


Przy okazji koncertu zespół będzie zachęcał do udziału w społecznej zbiórce finansującej remont mieszkania dwóch muzyków zespołu Na Górze - wokalisty, Adama i perkusisty, Roberta, którzy właśnie opuścili Dom Pomocy Społecznej i rozpoczynają samodzielne życie. Dowolne kwoty można wpłacać na konto: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” 21 8944 0003 0000 2088 2000 0070 z dopiskiem: 585/W - ROBERT WASIAK - zbiórka publiczna. 

fot. Na Górze

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group