Pogoda na Wszystkich Świętych

30.10.2020   Autor: Redakcja
399---295
"To będzie ładny i ciepły weekend" - prognozuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Temperatura w niedzielę w naszym regionie może wzrosnąć nawet do 14 stopni. 

W nadchodzących dniach większość z nas odwiedzi swoich bliskich zmarłych na cmentarzach. Warto upewnić się, czy nie będzie nam potrzebna parasolka lub cieplejszy płaszcz.

Z prognoz IMGW wynika, że czeka nas umiarkowana pogoda. Nasz region będzie w cieplejszej masie powietrza. W sobotę rano możliwe silne zamglenia. Popołudniu powinno się rozpogodzić. Termometry wskażą maksymalnie 10 stopni. Wiatr zmienny.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane, stopniowo od zachodu wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna do 14 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany. W wieczór Wszystkich Świętych w naszym regionie mogą pojawić się przelotne opady deszczu.
Poniedziałek, dzień zaduszny
ma być trochę cieplejszy, jednak prognozowane jest większe zachmurzenie niż w niedzielę. Temperatura wyniesie około 15 stopni.

W kolejnych dniach pierwszego tygodnia listopada temperatura będzie nieco niższa. Możliwe, że pojawią się też przymrozki.

źródło: IMGW

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group