Trzy przedszkola w Pile zamknięte z powodu koronawirusa

18.10.2020   Autor: Redakcja
948---472
Trzy pilskie przedszkola będą zamknięte przez najbliższy tydzień. Pracownik przedszkola nr 6, przy ul. Boya-Żeleńskiego zakażony koronawirusem. Podobnie jest w przedszkolu nr 17 i 13. 

- Ze względu na zakażenie koronawirusem jednego z pracowników Przedszkola Publicznego nr 6 (ul. Boya-Żeleńskiego 15) przez najbliższy tydzień (począwszy od poniedziałku 19.10. do piątku 23.10) przedszkole będzie zamknięte, a kontakt z nauczycielami będzie odbywać się w trybie zdalnym - czytamy na Facebooku Urzędu Miasta w Pile. 

Podobnie jest w Przedszkolu Publicznym nr 17 (ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 3a) przez najbliższy tydzień (począwszy od poniedziałku 19.10. do piątku 23.10) przedszkole będzie zamknięte, a kontakt z nauczycielami będzie odbywać się w trybie zdalnym. Podobnie w Przedszkolu Publicznym nr 13 (ul. Kraszewskiego 2)

Do poniedziałku włącznie zamknięty też będzie żłobek przy Spacerowej w PileDziś w samej tylko Pile 32 osoby otrzymały pozytywny wynik testów na koronawirusa. Wiele wskazuje na to, że powiat pilski może się w najbliższą sobotę znaleźć w czerwonej strefie. 
Już wczoraj informowaliśmy o zamknięciu szkoły podstawowej w Ujściu. Zamknięta też jest parafia w Złotowie. Tam zakażeni są dwaj misjonarze Świętej Rodziny, a pozostali przebywają w kwarantannie. 

fot. pixabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group