Darmowe czipowanie psów i kotów

17.09.2020   Autor: Michał Kępiński
973---153
Właściciele psów i kotów w Pile będą mogli za darmo zaczipować swoje zwierzaki. Akcja odbędzie się w najbliższy weekend.  

Praktycznie wszystkie służby posiadają czytniki, posiadają też czytniki lekarze weterynarii i w tym momencie odnalezienie właściciela psa czy kota jest o wiele prostsze i łatwiejsze. Dla samego zwierzaka zabieg jest krótki, bezbolesny, polega tylko na takim zastrzyku, przy pomocy którego wszczepia się mikrochip podskórnie mówi Bogna Oleszak, szefowa pilskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. 

Bezpłatne czipowanie psów i kotów wraz z wpisem do międzynarodowej bazy SAFE-ANIMAL organizuje pilski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. 


Zainteresowani oznakowaniem pupila powinni wysłać zgłoszenie na adres e-mail: toz.pila@vp.pl gdzie otrzymają szczegóły dotyczące dnia i godziny zaczipowania czworonoga. Właściciel psa lub kota, który chce zdecyduje się na wszczepienie pupilowi czipa musi pod siedzibę TOZ przy ulicy Kwiatowej 2 przyjść z książeczką zdrowia zwierzęcia.  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group