Wydano list gończy za sprawcą śmiertelnego wypadku

07.09.2020   Autor: Redakcja
596---72
Policjanci ze Złotowa poszukują Rafała Hejsera. List gończy za sprawcą śmiertelnego wypadku wydał Sąd Rejonowy w Złotowie. 

28 sierpnia Rafał Hejser spowodował wypadek drogowy, w którym śmierć na miejscu poniosła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego.

- 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo zaraz po zdarzeniu zbiegł z miejsca wypadku i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, dlatego wydano za nim list gończy - informuje podkom. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 

20-letnia pasażerka BMW zginęła w wypadku. Kierowca uciekł
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Złotowie pod numerem 47 77 43 200 lub policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie pod numerem 47 77 43 270 w godz. 7.30-15.30.

Policja przypomina, że zgodnie z art. 239 Kodeksu Karnego za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie informuje o zapewnieniu zachowania tajemnicy co do danych osoby przekazującej informacje.

fot. PSP Złotów 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group