„Żebyśmy były widoczne, musimy się dać zauważyć” mówiła w Pile Warakomska

25.06.2020   Autor: Magdalena Lach
322---74
Żebyśmy były widoczne, musimy się dać zauważyć”. Takimi słowami motywowała kobiety Dorota Warakomska. Swoją prelekcję kierowała do wszystkich pań, które występują publicznie. Była dziennikarka TVP gościła w Nadnoteckim Instytucie UAM przy okazji promocji swojej nowej książki.​

- Przyjechałam do Piły, żeby przekonać kobiety, żeby mówiły własnym głosem, żeby były bardziej śmiałe, bardziej zdecydowane, odważniejsze, żeby chwaliły się, żeby potrafiły siebie promować, żeby występowały we własnym imieniu, ale także żeby występowały w imieniu innych kobiet - mówi Dorota Warakomska, dziennikarka, trenerka wystąpień publicznych. 
Podczas spotkania dziennikarka dzieliła się konkretnymi radami jak mówić, by być zrozumiałą i skuteczną, jak opanować stres i przeprowadzić zmiany w życiu. Swoje wskazówki kierowała głównie do kobiet, choć na spotkaniu obecni byli również mężczyźni. Dorota Warakomska swoje wystąpienia opiera na doświadczeniach z pracy w mediach i działalności trenerskiej.

Spotkanie na UAM zorganizował Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski. Po prelekcji można było nabyć nową książkę Doroty Warakomskiej pt. „Śmiało. Mów własnym głosem”.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group