"Miała liczne obrażenia od ciosów pięścią i otwartą dłonią". Śmierć 22-letniej kobiety na Zielonej Dolinie

11.05.2020   Autor: Redakcja
1021---
Partner zmarłej w sobotę na Zielonej Dolinie 22-letniej kobiety usłyszał zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem była jej śmierć. Miała liczne obrażenia od ciosów zadawanych pięścią i otwartą dłonią. Kobieta mieszkała razem ze swoim partnerem 22-letnim Hubertem K. oraz półtoramiesięcznym i trzyletnim dzieckiem.

Jak informowaliśmy w mieszkaniu przy ulicy Swojskiej w Pile znaleziono zwłoki 22-letniej kobiety. Na miejscu pojawiła się policja i prokurator. Mundurowi zatrzymali, będącego pod wpływem alkoholu, partnera kobiety. Początkowo podczas oględzin śledczy nie stwierdzili na ciele kobiety żadnych obrażeń, które mogłyby wskazywać na przyczynę jej śmierci. W poniedziałek została przeprowadzona została sekcja zwłok zmarłej. Jej wyniki dały podstawy do postawienia mężczyźnie zarzutów karnych.  


 

Przeprowadzona została sekcja zwłok kobiety. Wykazała, że zmarła ona w wyniku licznych obrażeń, których doznała w wyniku zadawania jej ciosów pięścią i otwartą dłonią. W następstwie upadku na twarde podłoże oraz kant fotela sekcja ujawniła rozległe krwawienie wewnątrzczaszkowe, a także obrzęk mózgu. Te ciężkie obrażenia realnie zagrażały jej życiu i w konsekwencji doprowadziły do jej śmierci. W związku ze sprawą został zatrzymany partner kobiety, 22-letni Hubert K. W tej chwili w prokuraturze w Pile trwają czynności z jego udziałem. Ogłoszony został mu zarzut popełnienia przestępstwa z artykułu 156 §1 punkt 2 i 3 Kodeksu Karnego. Za to przestępstwo grozi kara od 5 lat pozbawienia wolności do dożywocia - powiedział Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. 
 

fot. facebook.com/KomarowskiEligiusz/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group