Nauczycielka z Piły będzie uczyć języka polskiego w programie Korki.tv

21.04.2020   Autor: Redakcja
753---120
Nauczycielka z Piły będzie uczyć języka polskiego w programie "Korki.tv". Projekt, w który włączyła się Katarzyna Włodkowska z pilskiej Nafty rusza 22 kwietnia. Od poniedziałku do piątku na antenie telewizji Metro emitowane będą ogólnodostępne lekcje dla uczniów szkół średnich. Audycje produkowane przez Grupę TVN mają pomóc młodzieży w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości.

Lekcje w telewizji poprowadzą doświadczeni i wielokrotnie nagradzani nauczyciele, m.in. Katarzyna Włodkowska, która buduje też sierociniec dla dzieci w Ugandzie.

- Matematykę - współtwórca i pomysłodawca darmowego projektu "Pi-stacja Matematyka" Krzysztof Chojecki, polski - Superbelferka z liceum w Pile Katarzyna Włodkowska, angielski - Agnieszka Bilska, która w 2017 roku wygrała międzynarodowy konkurs dla nauczycieli języka angielskiego Pearson English Language Teaching. Oraz Ewa Drobek z XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie, członkini Superbefrów, finalistka konkursu Nauczyciel Roku oraz laureatka konkursu Nauczyciel Roku Języka Angielskiego BAS - czytamy na stronie Gazety Wyborczej.


Zajęcia emitowane będą od poniedziałku do piątku, w godzinach 11:30 – 13:00, żeby nie kolidować z lekcjami prowadzonymi przez nauczycieli w ramach zdalnej edukacji realizowanej przez szkoły.

NAUCZYCIELKA Z PIŁY PROWADZI TEŻ LEKCJE W SIECI

Ogólnopolska telewizja Metro, na której emitowane będzie pasmo „korki.tv” dostępna jest na multipleksie MUX 8 cyfrowej telewizji naziemnej. Kanał jest również dostępny w sieciach kablowych, w tym także na antenie TV ASTA i na platformach satelitarnych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group