Druga osoba zakażona koronawirusem w naszym regionie

20.03.2020   Autor: Redakcja
Ministerstwo Zdrowia podało 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Dwa z nich dotyczą Wielkopolski. Jedna z nich to mieszkaniec powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. To już druga osoba zakażona koronawirusem w naszym regionie. Wcześniej informowaliśmy o pierwszym przypadku w Czarnkowie. 

Zakażony koronawirusem jest młody mieszkaniec powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. Miał kontakt z osobą zakażoną i był objęty kwarantanną domową. Jego stan zdrowia lekarze określają jako dobry. 

Jak wcześniej informowaliśmy również dzisiaj pierwsza osoba z naszego regionu została zakażona. To starszy mężczyzna również z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. Pacjent w dobrym stanie przebywa obecnie w szpitalu w Poznaniu. 

Ministerstwo poinformowało jednocześnie o śmierci szóstej osoby zakażonej wirusem. W szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła 27-letnia kobieta. Jej stan był ciężki. W sumie w Polsce zakażonych jest 378 osób, w Wielkopolsce 18 osób.

fot. poglądowa Pixabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group