Abby Johnson, bohaterka filmu "Nieplanowane" będzie w Pile

10.02.2020   Autor: Redakcja
824---503
Abby Johnson, której opowieść posłużyła do ekranizacji filmu "Nieplanowane" gościć będzie w Pile. W najbliższy czwartek, 13 lutego spotka się z pilanami w parafii pw. św. Jana Bosko, przy ul. Libelta. 

Spotkanie z Abby Johnson, byłą kierowniczką kliniki aborcyjnej "Planned Parenthood" w USA, której historia posłużyła do nakręcenia filmu "Nieplanowane" zostanie poprzedzone o godz. 17.30 - modlitwą różańcową w intencji wynagrodzenia za grzechy przeciwko życiu, o godz. 18.00 zostanie odprawiona msza św, a o 19.00 - świadectwo Abby Johnson.Film opowiada prowincjonalną historię Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze.
- Nieplanowane to obraz absolutnie nadzwyczajny nie tylko ze względu na walory filmowe, ale też na fakt, że jego historia żyje już własnym życiem. Bez względu na światopogląd, trzeba go zobaczyć i przeżyć - czytamy na stronie dystrybutora filmu.

fot. kadr z filmu "Nieplanowane"

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group