Weekend w Heliosie? Niezła akcja!

22.01.2020   Autor: Redakcja
1275---215
Nadchodzące kino akcji dostarczy mnóstwa mocnych wrażeń. Premiera tytułu „Bad Boys for Life” zachwyci fanów Willa Smitha i Martina Lawrence’a – duetu, który po premierze „Bad Boys” z 1995 roku zapadł w pamięć widzów na całe dekady. Mike Lowery i Marcus Burnett ponownie łączą siły, gdy albański najemnik obiecuje im zemstę za śmierć brata... Najbliższa wizyta w kinie Helios przebiegnie więc pod hasłem: Będzie się działo!

Zbliżający się weekend to również rewelacyjny moment na filmowe spotkanie rodzinne, a to za sprawą aż trzech familijnych propozycji. Pierwsza z nich - „Śnieżka i fantastyczna siódemka” - to animacja, która zaskakuje nowym podejściem do dobrze znanej wszystkim bajki. Śnieżka jest troszeczkę niższa
i krąglejsza niż zwykle. Jednak gdy w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, z ich pomocą dziewczyna zmienia się i przybiera postać klasycznej damy. Wkrótce bohaterka pozna zawadiacką bandę krasnoludków.O wysoki poziom emocji dla dorosłych widzów także nie należy się martwić. W premierze "Bad Boys for Life" Marcus Burnett i Mike Lowery ponownie łączą siły, gdy albański najemnik obiecuje im zemstę za śmierć brata.

Młodych widzów ucieszy również „Doktor Dolittle” - film, w którym Robert Downey Jr. wciela się w postać ekscentrycznego weterynarza. Pozostałe role, których nie sposób nazwać drugoplanowymi, przypadły w udziale zwierzakom, które udają się ze swoim dwunożnym przyjacielem w daleką, pełną przygód podróż. Natomiast w animacji „Urwis” zabawny psiak pozna życie z całkiem nowej perspektywy… Tytułowy bohater od szczeniaka żył w luksusie. Niestety po śmierci jego ukochanej Pani, kanapowiec z dnia na dzień traci dach nad głową. Sam w pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł, a przede wszystkim – dowiedzieć się jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. W repertuarze kina Helios znaleźć można także polskie produkcje. „Psy 3. W imię zasad” to kryminał stworzony dla kinomanów spragnionych kontynuacji hitu z lat 90., fanów komediowych klimatów ucieszy z kolei „Mayday”, a w nim Piotr Adamczyk w roli podwójnego męża, któremu partnerują Adam Woronowicz, Anna Dereszowska oraz Weronika Książkiewicz.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group