Asta Video Fest

Gotowanie z Katarzyną Bosacką? Będzie można wylicytować taką atrakcję podczas WOŚP

03.01.2020   Autor: Redakcja
682---
Gotowanie z Katarzyną Bosacką? Będzie można wylicytować taką atrakcję podczas tegorocznego 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To propozycja Piotra Głowskiego i jego żony Magdaleny, którzy do swojej kuchni zaproszą popularną dziennikarkę z mężem oraz zwycięzców licytacji.

Licytacja pt. „Gotuj z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów” trwa na portalu aukcyjnym Charytatywni Allegro.

- Warsztaty będą ukierunkowane na kuchnię polską oraz staropolską. Opiekę merytoryczną nad przedsięwzięciem będzie sprawowała Katarzyna Bosacka - autorka programu „Wiem, co jem” w TVN Style, książek "Czy wiesz, co jesz?", "Czy wiesz, co kupujesz?" i "Bosackiej po polsku". Podczas wspólnego gotowania w Dolinie Aniołów senator Marcin Bosacki podzieli się swoją szeroką wiedzą na temat win oraz ciekawostkami z zakresu zasad savoir-vivre obowiązujących w różnych państwach i kulturach świata. Prezydent Piły Piotr Głowski, jako podkuchenny będzie wspierał organizacyjnie uczestników podczas zakupów i pracy nad przygotowaniem potraw. Wspólne warsztaty i biesiadowanie poprzedzi wizyta u lokalnych dostawców ekologicznej żywności (ryby, nabiał, warzywa). Całość zakończy staropolski obiad - mówi Bartosz Mirowski z Urzędu Miasta w Pile.
 
W warsztatach wezmą udział cztery zespoły (do 5 osób każdy), które zaproponują najwyższą stawkę w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Dzięki wszystkim aukcjom z udziałem prezydenta Piotra Głowskiego na koncie WOŚP znalazło się 39 977 złotych. Dotychczas Prezydent Piły sześć razy oddawał na licytację jeden dzień swojej pracy. W tym czasie aukcje wygrały firmy: Browar Czarnków, Pellas X, ABC Apartamenty, TV ASTA, Studio K2 i Netia S.A. Ponadto przez dwa ostatnie lata prezydent wystawiał do licytacji morski rejs po Bałtyku. Zwycięzcami ostatniej licytacji byli – państwo Agnieszka i Piotry Przybylscy oraz Justyna i Andrzej Kawkowie, którzy do puli WOŚP dołożyli 5200 zł - dodaje urzędnik.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group