Kto zostanie dyrektorem Muzeum Ziemi Wałeckiej?

12.12.2019   Autor: Michał Kępiński
267---53
Kto zostanie dyrektorem Muzeum Ziemi Wałeckiej? Pod koniec grudnia ma zostać rozstrzygnięty konkurs na to stanowisko, który pod koniec września ogłosił burmistrz Maciej Żebrowski. Czy to oznacza, że Magdalena Suchorska żegna się z muzeum?

- Przez moment, była chwila zwątpienia, że zastanawiałam się właściwie czy ja chce być traktowana w taki sposób, ale powiem szczerze, że wsparcie zespołu spowodowało, że zdecydowałam się wystartować, spróbować. Wydaje mi się, że mam kwalifikacje, mam umiejętności, mam doświadczenie, ale przede wszystkim nasza praca mówi o tym, że pracujemy dobrze - mówi Magdalena Suchorska, dyrektor Muzeum Ziemi Wałeckiej.
Magdalena Suchorska dyrektorem Muzeum Ziemi Wałeckiej jest od 14 lat. W grudniu kończy się jej kontrakt, który zazwyczaj był po prostu przedłużany. Tym razem burmistrz postanowił ogłosić konkurs na to stanowisko. Obecna dyrektor nie chce komentować jego formy ani warunków, choć jak zaznacza, nie był on pisany pod nią.

Według nieoficjalnych informacji drugim chętnym do objęcia stanowiska dyrektora Muzeum Ziemi Wałeckiej jest jeden z członków Bractwa Rycerzy Bezimiennych. Kandydaci są już po rozmowach kwalifikacyjnych, a zwycięzcę konkursu powinniśmy poznać 20 grudnia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group