(Nie)znajomi od piątku w kinie Helios

25.09.2019   Autor: Redakcja
943---229
„(Nie)znajomi” od piątku w kinach. Możemy już rezerwować bilety na premierę polskiego odpowiednika sprawdzonego komediodramatu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. A oprócz tego pilski Helios zaprasza na Projekty Specjalne oraz weekendową przedpremierę filmu przygodowego „Był sobie pies 2”.

"(Nie)znajomi" to polska adaptacja międzynarodowego hitu, którego koproducentem jest Dawid Podsiadło. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.W weekend rodziny mogą wybrać się do kina na przygodowy film „Był sobie pies 2”. Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami.


W repertuarze kina Helios na najbliższy tydzień bogata oferta projektów specjalnych. W Kinie Konesera „Na zawsze razem”. Z cyklu Kultura Dostępna Angry Birds Film 2”, „Ad Astra” i „Całe szczęście”. „Pamiętniki Florki cz. IV” będą w sam raz na Pierwszy Raz w Kinie. Również Kino na Temat proponuje aż pięć pozycji: „Legiony”, „Piłsudski”, „Tajemnice Ojca Pio”, „Toy Stoy 4” oraz „Wyprawa Magellana”.

Kino także będzie wyświetlać w ciągu tygodnia: „Ad Astra”, „Angry Birds Film 2”, „Piłsudski”, „Polityka” oraz „Rambo. Ostatnia krew”.

Szczegóły repertuaru dostępny na stronie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group