Sporty wodne na plaży w VIVO! Piła

25.07.2019   Autor: Redakcja
380---1007
Letnia beztroska, relaks i sportowe szaleństwo przy dźwiękach muzyki? Nie trzeba wyjeżdżać z Piły, żeby poczuć wakacyjny klimat! Przy centrum handlowym VIVO!, na działającej od początku lipca plaży, odbędzie się Summer Camp. W najbliższy weekend, 26-28 lipca, miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli spróbować swoich sił w skimboardingu.
Nie ma jednego, uniwersalnego sposobu na wakacyjny odpoczynek. I całe szczęście! W czasie lata jedni spędzają czas na leżaku z książką, a inni wybierają aktywności wymagające ruchu. Ciepła temperatura i bezchmurne niebo sprzyjają uprawianiu sportu. Szczególną popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju zabawy w wodzie – pływanie, kajaki czy surfing. Chociaż w większości te aktywności wymagają dostępu do dużych akwenów wodnych, to są wśród nich takie dyscypliny, które z łatwością można uprawiać bez względu na warunki. Jednym z takich sportów jest skimboarding polegający na płynięciu na desce po płytkiej warstwie wody. Ślizgać się po wodzie można na naturalnych, jak i sztucznych zbiornikach. Podczas tego rodzaju aktywności nie trzeba czekać na odpowiedni wiatr, jak to ma miejsce w przypadku innych sportów wodnych, w których używa się deski. Swoich sił w skimboardingu będzie można spróbować już w najbliższy weekend, 26-28 lipca w godz. 11:00 – 19:00, na plaży przy VIVO! Piła, gdzie zostanie ustawiony specjalny tor do tej dyscypliny. Zabawa na 30-metrowym torze jest w pełni bezpieczna – woda sięga zaledwie kilku centymetrów, a podłoże składa się z amortyzowanych materiałów. Kolejną weekendową atrakcją w trakcie Summer Cump będzie basen wypełniony kolorową i lepką masą. Slime, bo tak nazywa się owa masa, ma właściwości sensoryczne i jest gadżetem do zabaw kreatywnych. Podczas całego wydarzenia o gorącą atmosferę zadba lokalny DJ, który przygotował na te dni energetyczną listę przebojów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegóły korzystania z atrakcji w regulaminie, który znajduje się na stronie: www.vivo-shopping.com/pl/pila

Z plaży przy VIVO! Piła można bezpłatnie korzystać przez całe wakacje, w godzinach otwarcia centrum handlowego. Dodatkowo w każdy czwartek o godz. 21:30 odbywają się darmowe pokazy filmowe w ramach Kina Letniego.
Przeczytaj więcej o: vivo piła, vivo, sporty letnie, skimboarding,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group