Zakończyła się kolejna edycja RAGE RUN

14.07.2019   Autor: Redakcja
135---317
W niedzielę 14 lipca w  Łąkiem (gm. Lipka) odbyła się IV edycja ekstremalnego biegu z przeszkodami RAGE RUN.
Na około 9 kilometrowej trasie zmagało się prawie 600 uczestników, na których czekały sztuczne przeszkody w formie ścian, zasieków, lin i opon. Jednak największą przeszkodą był zróżnicowany teren, który oferował dużo przeszkód naturalnych, takich jak błoto, woda oraz poprzewracane konary na podbiegach. Nie brakowało też małpiego gaju oraz różnych innych wymagających przeszkód z użyciem wody oraz ognia. To był naprawdę bardzo ekstremalny bieg, dlatego jego ukończenie przynosiło wielką satysfakcję co było widać po twarzach biegaczy, oprócz oczywiście ogromnego zmęczenia.
A jeżeli dla kogoś brakowało adrenaliny mógł się wystrzelić z tzw. ludzkiej procy. Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych, którzy mogli skorzystać ze ścianki wspinaczkowej lub wziąć udział w biegu dla dzieci, również z przeszkodami.

W kategorii kobiet zwyciężyła Justyna Ławniczak. Miejsce drugie zdobyła Agnieszka Kaczor a trzecie Ewelina Wejner - Polasik. Wśród mężczyzn zwyciężył Dominik Szulc przed Ireneuszem Sywanyczem i Kubą Stecem.
Całościowe wyniki znajdują się w linku: https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_1376.pdf
Przeczytaj więcej o: rage Run, Łąkie, Lipka, Michał Pazdzioch, bieg,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group