Asta Video Fest

Zmiany w trzcianeckim magistracie

23.02.2019   Autor: Redakcja
---

Kierownictwo urzędu miejskiego w Trzciance w pełnym składzie. Po niemal stu dniach od wyborów, zapowiadany przez burmistrza drugi zastępca objął swoje stanowisko. Dominika Wiśniewska będzie odpowiedzialna za sprawy dotyczące promocji, oświaty i kultury.

 

- Na pewno chciałabym być wsparciem dla zarówno szkół, przedszkoli, a także instytucji kulturalnych. Pomóc im rozwiązywać te problemy. Na dzień dzisiejszy zaplanowałam sobie wyjazdy do szkół, do przedszkoli, aby zapoznać się z tymi problemami, z placówkami. No i przede wszystkim wspierać te obszary, które zostały mi przydzielone - mówi Dominika Wiśniewska, zastępca burmistrza Trzcianki

Burmistrz Krzysztof Jaworski zapowiedział w listopadzie powołanie na urząd zastępcy dwóch osób. Rozdzielił obowiązki pomiędzy Witolda Putyrskiego – odpowiedzialnego za sprawy inwestycyjne i Dominikę Wiśniewską – zajmującą się sprawami z zakresu promocji, kultury i oświaty. Obejmując stanowisko zastępcy burmistrza Dominika Wiśniewska przestała sprawować funkcję dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko, obowiązki dyrektora pełnić będzie Anita Klimczak.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group