4,5 mln na Wojska Polskiego

17.02.2019   Autor: Artur Maras
---

Kolejny odcinek alei Wojska Polskiego do przebudowy. W tym roku Wojewódzki Zarząd Dróg w Poznaniu ma znaleźć na ten cel 4,5 mln złotych. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami w tym rejonie miasta.

- Z konkretnych rzeczy to już możemy Państwu powiedzieć, że ten odcinek Wojska Polskiego, który jest od ul. Matwiejewa, Medycznej obecnie do skrzyżowania z ul. Koszalińską oraz Mickiewicza będzie zrealizowany - zapewnia Jacek Bogusławski, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

" target="_blank">

Ma on powstać jeszcze w tym roku. W ramach prac zostanie przebudowana i wymieniona cała nawierzchnia na wspominanym fragmencie drogi. Wcześniejszy remont Wojska Polskiego na odcinku od Dzieci Polskich do skrzyżowania z ul. Lotniczą kosztował 3,9 mln złotych i trwał kilka miesięcy. Teraz ma być podobnie. W dalszym etapie Wielkopolski Zarząd Dróg planuje także przebudowę skrzyżowania Wojska Polskiego z ulicą Kamienną. Z kolei Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpisała trzeci przetarg na remont Alei Niepodległości. Dwa wcześniejsze unieważniono ze względu na zbyt wysokie koszty budowy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group