Ławeczka - ważka. Który projekt wam się podoba?

15.12.2018   Autor: Michał Kępiński
---

Powraca temat ważki w Wałczu. Burmistrz Maciej Żebrowski zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych celem wyboru koncepcji „Ławeczki z ważką”, która miałaby się stać kolejną atrakcją miasta.

Projekt ławka z ważką jest nowym projektem. Zgłosiło się do tego konkursu pięciu projektantów, prace wczoraj komisje zatwierdziła jako zgodne z regulaminem konkursu. Powinny już być w dniu dzisiejszym na naszej stronie internetowej. Do 17 grudnia będą oceniane, poddane głosowaniu no i mamy nadzieję, że zrealizujemy bardzo szybko projekt ławki z ważką - mówi Adam Biernacki, zastępca burmistrza Wałcza.

Ważka symbolem Wałcza jest już prawie od 10 lat. Do tej pory nie udało się jednak wyeksponować podobizny owada ani w mieście, ani w jego okolicach. Teraz ma to się zmienić. Urząd Miasta ma do dyspozycji 30 tys. złotych, które zamierza przeznaczyć właśnie na powstanie ławeczki z ważką. Głos w konsultacjach społecznych mieszkańcy mogą oddać poprzez formularz dostępny na stronie internetowej ratusza. Do wyboru jest pięć projektów. Na opinie mieszkańców urzędnicy czekają do 17 grudnia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group