Starosta wałecki z nagrodą Związku Powiatów Polskich

20.11.2018   Autor: Michał Kępiński
---

Starosta wałecki otrzymał nagrodę od Związku Powiatów Polskich. To honorowa statuetka i tytuł Samorządowiec 20-lecia. Bogdan Wankiewicz został doceniony za szczególny wkład w rozwój lokalny, a także za działalność na płaszczyźnie ogólnopolskiej.

– Cieszę się bardzo, że takie wyróżnienie otrzymałem, bo wspólnie z moimi kolegami wiele żeśmy zrealizowali w tym 20-leciu, z niektórymi jesteśmy od początku i zdaje sobie sprawę ile trzeb było pokonać różnych trudności, żeby powiat mógł zrealizować wszystkie swoje zadania i możliwości, by służyć społeczności lokalnej. To jest przede wszystkim dla mnie najważniejsze i mam nadzieje, że to wyróżnienie to nie jest tylko kończące moją działalność w samorządzie, ale jeszcze bardziej mobilizuje do większej pracy - zapewnia Bogdan Wankiewicz, starosta wałecki.

W tym roku samorządy powiatowe obchodzą jubileusz 20-lecia. To doskonała okazja do uhonorowania samorządowców, którzy mają szczególny wkład w rozwój lokalny, a także działalność na płaszczyźnie ogólnopolskiej. Do grona takich osób należy starosta wałecki.

Bogdan Wankiewicz do swoich największych sukcesów zalicza wiele inwestycji drogowych, remonty w szkołach czy budowę Zakładu Aktywności Zawodowej.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group