Winien i Ma. Nowa seria TV ASTA

24.09.2018   Autor: Redakcja

Rozmowy z ludźmi, którzy przestali być osobami publicznymi. W pierwszym odcinku: Maria Gabryelów o kulisach pracy i życia prokuratora. Zaprasza Marcin Maziarz.

- Piszę książkę - zdradza w premierowym odcinku nowej serii Telewizji Asta, była szefowa pilskiej prokuratury Maria Gabryelów. - Jeśli prokurator apelacyjny wyrazi zgodę, znajdą się w niej historie, które naprawdę zdarzyły się w Pile. Oczywiście będą pozbawione wszelkich danych personalnych, ale myślę, że pilanie rozpoznają historie, które znają z mediów.

W pierwszym odcinku serii „Winien i Ma” Maria Gabryelów opowiada nie tylko o tym jaką jest babcią i dlaczego ukojenie znajduje w ogrodzie.

- „Winien i ma” to nie są rozmowy, które mają być laurką dla gościa - mówi gospodarz serii Marcin Maziarz. - Panią prokurator zapytałem między innymi o jej pogląd na karę śmierci, o to czy jej spokoju nie burzą nierozwiązane sprawy sprzed lat i co dzieje się w głowie prokuratora, który wraca do domu prosto z miejsca morderstwa.

Seria „Winien i Ma” to nowość w jesiennej ramówce TV ASTA. To rozmowy z ludźmi, którzy niegdyś byli znani i być może nie przez wszystkich lubiani, ale na pewno rozpoznawalni. Wracamy do osób, które w wyniku wyborów - zarówno osobistych jak i powszechnych - zniknęły z horyzontu, sprawdzamy co u nich słychać dziś i pytamy o sprawy z przeszłości. Zarówno o to jak wyglądały kulisy sytuacji, które oglądaliśmy w telewizji, jak i o to, czy dawne sprawy mogły potoczyć się inaczej.

Premierowy odcinek „Winien i Ma”, którego gościem będzie Maria Gabryelów, we wtorek, 25 września o 20.30 w Telewizji Asta.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group