Na Płotki od soboty także autobusem MZK

22.06.2018   Autor: Artur Maras
---

Już od soboty MZK uruchomia specjalną linię „P” na Płotki. Autobus będzie kursować nad popularne kąpielisko cztery razy dziennie. Pierwszy przystanek to Plac Zwycięstwa.

- Dzisiaj jest zakończenie roku szkolnego i od jutra w zasadzie wakacje, dlatego chcieliśmy, aby uczniowie już mogli jeździć na Płotki komunikacją miejską, dlatego nie uruchamiamy jej jak zwykle z dniem 1 lipca, a już 23 czerwca. Mamy cztery kursy dziennie. W dni powszednie jest to godzina 9, 12, 16 i 19. W soboty i niedziele godzina 16 zmienia się na 15 czyli 9, 12, 15 i 19. Oczywiście podaję godziny startu z Placu Zwycięstwa. Z Geovity z Płotek autobus rusza pół godziny później, czyli każdy który jedzie o 9 z Placu Zwycięstwa o 9.30 wraca z powrotem - informuje Anna Kujawa z MZK Piła.

Na linię specjalną obowiązują jednorazowe bilety normalne i ulgowe w cenie 2,70 oraz 1,35 oraz bezpłatne dla osób do tego uprawnionych. Nie obowiązują za to bilety okresowe oraz weekendowe. Autobus będzie kursować cztery razy dziennie w dni powszednie oraz soboty i niedziele. Specjalne autobusy MZK będą jeździć na Płotki do końca sierpnia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group