Piotr Głowski oficjalnie kandydatem na prezydenta

01.06.2018   Autor: Michał Kępiński
---

Dotychczasowy prezydent Piły będzie ubiegać się o reelekcję. Dziś kandydaturę Piotra Głowskiego potwierdzono na wspólnej konferencji Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

Adam Szejnfeld, szef pilskich struktur Platformy Obywatelskiej zaprezentował kandydata na fotel prezydenta.

- Kiedy myślę o Pile, to myślę o rozwiązaniach drogowych, o Wyspie, o nowych miejscach pracy i dwóch strefach gospodarczych, o wielu inwestycjach w edukacje i kulturę, że Piła to miasto które służy dzieciom, dorosłym, ale także seniorom
- podkreślał wagę budowy hospicjum Adam Szejnfeld, europoseł.

Europoseł podkreślił, że prezydent miasta rozmawia z mieszkańcami i bierze opinie mieszkańców pod uwagę przy działaniach.

- Jestem dumny że Piła ma takiego prezydenta i że mogę go zarekomendować - zakończył Adam Szejnfeld.

Piotr Głowski to wspólny kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Do wyborów idą pod szyldem "Koalicja Obywatelska".

- Piotr Głowski to sprawny menadżer. Piła rozwija się dzięki inwestycjom. Podstawą jest społeczeństwo obywatelskie i będziemy zachęcać takiego działania, żeby wszędzie były rady osiedla. Piła pięknieje, nie mamy bezrobocia, a ludzie chcą tu mieszkać - podkreślała Iwona Kamińska-Lech, przewodnicząca Nowoczesnej w Pile.

- Państwo PiS nie potrafi wypełnić kompetencji. Musimy wybierać mądrych gospodarczy i mądre rady gmin i powiatów. Cieszę się z Koalicji Obywatelskiej. We wszystkich większych miastach mamy porozumienia. Cieszę się ze Piotr Głowski chce kontynuować misję jako prezydent Piły. Chcemy obronić państwo przed zakusami centralizacji - mówił z kolei Rafał Grupiński, szef Wielkopolskiej Platformy Obywatelskiej.

- Robimy wielkie rzeczy jak mamy wielkie marzenia. I my te marzenia mamy. Chcemy mieszkać w pięknym, zadbanym, bezpiecznym mieście. To marzenie towarzyszy mi od 8 lat i tak jest dziś. Wartość naszych inwestycji to prawie pół miliarda. Czas wyzwań się nie kończy - zapewniał Piotr Głowski, prezydent Piły i oficjalny kandydat na to stanowisko z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

I dodawał: - Daję gwarancje jakości działania, sprawiedliwości, etyki, opieki. Te gwarancje to także gwarancja samodzielności i to mieszkańcy będą wydawać mi polecenia, a nikt w Śmiłowie czy na Nowogrodzkiej - zapewniał Piotr Głowski.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group