Asta Video Fest

Skiba i Robert Makłowicz w pilskim PWSZ

19.04.2018   Autor: Artur Maras
---

Smaki życia – pod taka nazwą odbywa się XII Festiwal Nauki organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Pile. W tym roku w pilskiej uczelni, w trakcie czterech dni odbywają się liczne spotkania, wykłady i pokazy dotyczące m.in. dobrych nawyków żywieniowych i życiowej harmonii.

- Rozmawialiśmy o tym jak odnieść sukces. O tym, że porażka może być dobra nauczką, dobrą lekcją, że może być czymś co nas mobilizuje. Ważne jest żeby słuchać swojego wewnętrznego głosu, żeby odkryć w sobie jakieś talenty, starać się np. ze swojego hobby zrobić pracę bo wówczas do końca życia nie będziesz chodził do pracy tylko będziesz chodził właśnie dla przyjemności. Oczywiście tych dróg, patentów do osiągnięcia szczęścia może być bardzo wiele - mówił Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc.

Sala pilskiej PWSZ była wypełniona po brzegi. Oprócz Krzysztofa Skiby w spotkaniu uczestniczyła także Anna Góralska sześciokrotna Mistrzyni Polski w boksie olimpijskim oraz Sebastian Kociński - trener biznesu. Festiwal Nauki rozpoczął się w poniedziałek od wykładu o współczesnej dietetyce, który wygłosiła m.in. Dorota Łapa – dietetyk tradycyjnej medycyny chińskiej. Spotkania zostały uzupełnione warsztatami kulinarnymi.

Pilskie Muzeum Wojskowego przygotowało wystawę oraz pokaz zabytkowych pojazdów wojskowych. W czwartek gościem Festiwalu Nauki w PWSZ będzie popularny dziennikarz kulinarny Robert Makłowicz. Spotkanie z nim odbędzie się o godz. 18.00 w Auditorium Maximum pilskiej PWSZ przy ul. Podchorążych 10.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group