W rejs z prezydentem? Czy fucha dla starosty?

06.01.2018   Autor: Artur Maras
---

Niezwykła morska wyprawa z prezydentem Piły wraz z żoną na zabytkowym żaglowcu. Tak do wzięcia udziału w tegorocznej charytatywnej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęca Piotr Głowski. Prezydent miasta wystawił na licytację dwudniowy rejs po Bałtyku z licznymi atrakcjami, podczas którego spróbuje zarazić zwycięzców aukcji swoją pasją. Z kolei starosta pilski Eligiusz Komarowski zachęca do wylicytowania zatrudnienia go przez jeden dzień.

- To jest zabawa dla każdego. Nauczę i zarażę swoja pasją nawet szczura lądowego i w weekend bo propozycja jest weekendowa, zrobimy z niego wilka morskiego. Popłyniemy w miejsca do których normalnie się nie zagląda, do których statki wycieczkowe nie zaglądają, bo tylko takim żaglowcem na który chcemy zabrać, to jest jeden z nielicznych drewnianych polskich żaglowców. - mówi Piotr Głowski, prezydent Piły

Początek wyprawy to Gdańsk. Tam pod wodzą kapitana Głowskiego będzie można zobaczyć najciekawsze miejsca w gdańskim porcie. Potem żaglowiec skieruje się na Westerplatte i wypłynie na morskie wody, dopływając do Juraty, a wszystko to przy śpiewie żeglarskich szant, nauce żeglugi i dobrym jedzeniu przygotowanym przez żonę prezydenta Magdalenę Głowską. Później żaglowiec zawinie na Hel, gdzie goście zjedzą obiad oraz odwiedzą zaprzyjaźnione foki.

Na koniec, podziwianie z pokładu wieczornej panoramy miasta. Po zejściu na ląd do apartamentu gości zabytkowym jaguarem odwiezie kierowca. Dwudniowa wyprawa ma być niezapomnianym przeżyciem dla ośmiu osób. Licytacja rozpocznie się w niedzielę 7 stycznia i potrwa do 21 stycznia br. za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro. Jest to pewna nowość bowiem w ubiegłych latach Piotr Głowski wspierał WOŚP poprzez możliwość wylicytowania jednodniowego zatrudnienia prezydenta. Licytować można TU.

Przez 6 lat różni pilscy przedsiębiorcy przez jeden dzień korzystali z jego pracy. W tym roku taką ofertę przygotował starosta pilski Eligiusz Komarowski. Cena wywoławcza to 1000 zł. Aukcja zakończy się 18 stycznia o godz. 15.43 Licytacja.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group