Gratka dla kibiców

15.10.2017   Autor: Artur Maras
---

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zagra na Mundialu. Mistrzostwa świata będą organizowane w przyszłym roku w Rosji. W Parku na Wyspie w Pile ma powstać strefa kibica.

- Będziemy czynić wszelkie starania związane z tym, żeby w Pile powstała strefa kibica, żebyśmy wspólnie mogli przeżywać te wszystkie wydarzenia, które przed nami w przyszłym roku. Patrząc na ilość osób, które mają szanse uczestniczyć w takim wydarzeniu każdego właściwie dnia, ilość czasu, która będzie trwała, to będą dobrze zainwestowane pieniądze - zapewnia Piotr Głowski, prezydent Piły.

W ostatnim meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata, który odbył się na PGE Narodowym w Warszawie reprezentacja Polski wygrała z Czarnogórą 4:2. Dzięki temu po raz pierwszy od 2006 roku polscy piłkarze wezmą udział w Mundialu. W związku z tym wydarzeniem, prezydent zapowiedział już starania o strefę kibica. Póki co, nie wiadomo ile będzie kosztowała licencja na oglądanie meczów. Wiadomo jednak, że operatorem będzie Telewizja Polska. Strefa kibica, miałaby powstać w Parku na Wyspie, tak jak podczas Euro 2012. Wtedy to organizacja imprezy wraz z licencją i zabezpieczeniem kosztowała niecałe 400 tys. złotych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group