Pilskie Muzeum Wojskowe potrzebuje wsparcia

27.07.2017   Autor: Paweł Różycki

Pilskie Muzeum Wojskowe podczas tegorocznego zlotu pojazdów militarnych w Bornem Sulinowie zamierza zaprezentować ciekawostki związane z militarną historią Piły. Aby tak się stało potrzebne jest finansowe wsparcie.

Pilskie Muzeum Wojskowe przygotowuje się do prezentacji podczas tegorocznego XIV Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy” w Bornem Sulinowie. W namiocie na 12 planszach zostanie przybliżona odwiedzającym ekspozycja muzeum, ciekawostki związane z militarną historią Piły. Poza namiotem zostaną zaprezentowane dwa pojazdy: ADK-11 na samochodzie STAR 266 i wóz dowodzenia na MTLB, które są atrakcją nadzwyczajną, szczególnie dla dzieci.

Pomimo, że pomoc zapowiedziało kilka firm i osób prywatnych, to wciąż brakuje pieniędzy na transport eksponatów. Dlatego Pilskie Muzeum Wojskowe zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe wyjazdu, którego celem jest nie tylko promocja muzeum, Piły i jej historii, ale również realizacja misji jaką jest zainteresowanie historią. Dzięki tym pojazdom i ciekawej wystawie jest szansa aby cel osiągnąć.
W sprawie wsparcia dla Pilskiego Muzeum Wojskowego należy kontaktować się mailowo, pisząc na adres przedmoscie.pila@gmail.com lub poprzez portal Facebook.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group