Złodziej zatrzymany, miał narkotyki

13.05.2017   Autor: Redakcja
---

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 35-letniemu złodziejowi z Jastrowia. W okresie od lutego do kwietnia dokonał on 8 kradzieży m.in były to markowe rowery i piły spalinowe. Policjanci podczas zatrzymana mężczyzny ujawnili, że posiadał on środki psychotropowe, za co również odpowie przed sądem.

- Policjanci z Jastrowia od pewnego czasu przyglądali się poczynaniom 35-latka ustalili, że mężczyzna w lombardach na terenie powiatu złotowskiego zastawiał przedmioty pochodzące z kradzieży na terenie miasta Jastrowie. Rowery zostały skradzione ze sklepów, gdzie oczekiwały na nowych właścicieli, podobnie jak markowe piły spalinowe, które mężczyzna wynosił pod kurtką. Jak się wkrótce okazało – złodziej zabrał je i postanowił spieniężyć w dość nietypowy sposób, niedługo po kradzieży zastawił je w lombardach pobierając pożyczki pod ich zastaw. - przedstawia złotowska policja

Mężczyzna nie spodziewał się, że jest pod obserwacją funkcjonariuszy. Złodzieja zatrzymano na terenie Jastrowia, a w jego odzieży znaleziono woreczek strunowy z białym proszkiem. Wstępne badania wykazały, że jest to amfetamina.

35-latek usłyszał zarzut 8 kradzieży i zarzut posiadania środków psychotropowych. Część skradzionego mienia odzyskano, jednak straty spowodowane przestępczą działalnością mężczyzny sięgają blisko 15 tysięcy złotych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group