Nagrody Tygodnika Pilskiego rozdane

11.03.2017   Autor: Jakub Sierakowski
---

Nagrody Tygodnika Pilskiego rozdane. Dziennikarze wybierali ludzi roku 2016 w naszym regionie. Jednym z laureatów został prezes Pilskiego Regionu Gospodarki Odpadami Komunalnymi.

- Wierzę w to,że ta nagroda spowoduje to, że wiele osób zainteresuje się tym, co my mówimy. Jeżeli zostaliśmy nagrodzeni, to ktoś pomyśli, że to już nie jest Zygmunt Jasiecki, który tam przyjeżdża i coś tam chce zrobić, kijem Wisłę zawinąć, czy coś tam. Ale że są za mną ludzie, którzy widzą to co my robimy z tym wspaniałym zespołem. - mówi Zygmunt Jasiecki, prezes PRGOK w Pile

Zygmunt Jasiecki zajął pierwsze miejsce w kategorii osobowość polityczna i samorządowa. Wszystko dzięki licznym akcjom propagującym segregowanie śmieci, czy antysmogowym marszom. Jak mówi sam laureat, tej nagrody nie byłoby bez jego współpracowników. W innych kategoriach zwyciężyli między innymi: Zygmunt Malinowski prezes Ars Medical w kategorii służba zdrowia i oświata, Tadeusz Ogrodnik, dyrektor BWA w kategorii kultura i działalność społeczna, czy Patrycja Kujawa, założycielka strony matki wariatki w kategorii nasi bohaterowie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group