21 doniczek z konopiami... w garażu

23.02.2017   Autor: Redakcja
---

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 42-letniego mieszkańca gminy Wyrzysk podejrzanego o uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 21 doniczek z konopiami w różnym stadium rozwoju oraz liście w trakcie suszenia.

Wyrzyscy policjanci wpadli na trop 42-letniego mieszkańca gminy Wyrzysk, który na terenie zamieszkiwanej posesji uprawiał konopie indyjskie. W czasie przeszukania posesji funkcjonariusze w garażu ujawnili dwa specjalnie wyodrębnione, kompletnie wyposażone pomieszczenia przeznaczone do uprawy roślin marihuany. W pomieszczeniach tych policjanci zabezpieczyli łącznie 21 doniczek z krzewami konopi w różnych stadiach rozwoju.

- Ponadto policjanci w garażu znaleźli liście marihuany w fazie suszenia o łącznej wadze około 2 gramów, wagę elektroniczną i woreczki strunowe - informuje mł.asp. Magdalena Marchwant, rzecznik pilskiej policji.

Plantator usłyszał od policjantów zarzut produkcji oraz posiadania. Grozi mu do 3 lat więzienia. Wcześniej nie był notowany przez policję. Mężczyzna otrzymał dozór policyjny.

fot. KPP Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group