Koncert charytatywny dla małego Adriana z Piły

21.06.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

Dla Adriana Knapa, sześciolatka z Piła, który od urodzenia zmaga się z chorobą FAS zagrali pilscy muzycy podczas koncertu charytatywnego w klubie Barka. Pilanom udało się zebrać 1500 złotych.

- Wydaje mi się, że każda akcja jest ważna. Nie ważne jak to robimy. Z tego względu, że jesteśmy klubem muzycznym działamy w taki sposób przez muzykę która jest bardzo silnym nośnikiem emocji. No i też przez fajne aukcje. Mam nadzieję, że jak najwięcej ludzi włączy się w każdą akcję charytatywną, która się dzieje w Pile. Więc zachęcam wszystkich do tego, żeby takie akcje organizowali dlatego że, no warto pomagać - tłumaczy Joanna Naranowicz, organizatorka koncertu.

Na scenie pilskiego klubu dla Adriana Knapa zagrały cztery zespoły, wśród nich AVANS BLUES i NIESPODZIANKA. Pieniądze za bilety wstępu trafiły do chłopca, który choruje na zespół FAS. Choroba charakteryzuje się nadpobudliwością ruchową oraz nadczynnością tarczycy. Dodatkowo w ostatnim czasie wykryto u dziecka niepełnosprawność sprzężoną rąk. Aby sześciolatek mógł normalnie się rozwijać potrzebna jest długotrwała i bardzo kosztowna rehabilitacja.

Pilscy artyści podczas koncertu zorganizowali także licytacje. Dzięki temu udało się zebrać blisko 1500 złotych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group